نماینده رسمی نصب و خدمات پس از فروش محصولات

bg hynuxx gasdna  
dotech
optex
درباره شرکت

 

شرکت آلتون سگال در سال 1387 و با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه هیدرولیک، نیوماتیک واتوماسیون صنعتی تاسیس گردید.

با توجه به سوابق علمی و تجارب کاری بسیار خوب بنیانگذاران شرکت و با در نظر گرفتن خلاء ملموس عدم وجود دانش کاربردی در زمینه نگهداری و تعمیرات که هزینه ­های زیادی را به صنایع کشور تحمیل میکند، این شرکت با جذب نیروی کارآمد به سرعت فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات نگهداری و تعمیرات بر پایه پایش وضعیت گسترش داد و در راستای تسریع اجرای این روشها و با توجه به ارتباطات موجود با برخی مراکز بسیار مطرح کشورهای غربی، به خصوص آمریکا، و امکان استفاده از اطلاعات و دانش این مراکز، اقدام به تامین اقلام مورد نیاز برای اجرای روشهای پایش وضعیت نظیر پایش ارتعاشات، پایش روغن، پایش حرارت، پایش صدا و … نمود.

این شرکت علاوه بر فعالیت در زمینه ساخت تجهیزات تولیدی، دستگاه های تست، خطوط مونتاژ و نیز راه­ اندازی سیستمهای اتوماسیون صنعتی، با خرید و ساخت تجهیزات مورد نیاز، خدمات تست المانهای هیدرولیک نظیر پمپ، هیدروموتور، شیرهای پروپورشنال و … را آغاز نمود بطوریکه در حال حاضر به یکی از شرکتهای شناخته شده و انگشت شماره در این زمینه تبدیل شده است.

در حال حاضر، شرکت آلتون سگال تنها نماینده رسمی نصب و خدمات پس از فروش محصولات هانیانگ، اپتکس، دوتچ و گس دی ان ای در ایران می باشد.

برگزاری انواع دوره ­های آمـــوزشی، با هدف ارتقاء دانش فنی و مهندسی صنایع کشور، یکی از مهمترین و زاینده­ ترین فعالیتهای این شرکت محسوب میگردد.

کیفیت بالای خدمات و رضایت مندی مشتریان دو اصل کلیدی میباشد که با آموزش مستمر، استفاده از دانش روز و ارائه به موقع خدمات همواره سرلوحه تیم اجرائی شرکت آلتون سگال میباشد.

banner